Konsultācijas

Biznesa attīstības, pārmaiņu un krīzes konsultācijas. Ja turpini darīt tā, kā vienmēr esi radis darīt, tu iegūsi rezultātu, kādu esi ieguvis vienmēr.


Kāpēc mani lieliskie plāni un oriģinālās idejas ne vienmēr īstenojas dzīvē? Kāpēc es jūtos labāk viens pats ar sevi? Kāpēc mani kaitina troksnis, kas valda apkārt un traucē domāt? Bet kāpēc es jūtos pamests un aizmirsts, ja mans telefons klusē jau desmito minūti? Un kāpēc es nesaprotu to, kā var nesaprast tik elememtāras lietas!

Aizpildi testu, un tas palīdzēs Tev atvērt logu uz pasauli!

Tests: Menedžmenta loma Lejupladet PDF

Konsultācijas

Menedžmenta loma ir katram indivīdam piemītošā vadošā saskarsmes aktivitāte. Tā nosaka jebkura cilvēka, kolektīva, komandas vai organizācijas darba efektivitāti, kā arī personisko komforta zonu. Katram cilvēkam ir iespēja atklāt savas stiprās puses un izpildīt to funkciju, kura viņam ir dabiska.

Konsultācijas mērķis ir biznesa rezultātu uzlabošana, karjeras attīstība un personīgā izaugsme. Konsultācijas formātu nosaka klienta jautājums un konsultanta – eksperta viedoklis, vērtējums, risinājumus un ieteikums. Konsultanta statuss ir pamatots ar atbilstošu izglītību, specializāciju un praktisko pieredzi biznesa vidē.

Menedžmenta konsultācijas:

  • Sarunu vadība
  • Projektu vadība
  • Personāla vadība
  • Laika menedžments

Biznesa konsultācijas: 

  • Pārmaiņu vadība
  • Rezultātu novērtēšana
  • Konfliktu risināšana
  • Motivācijas programmas

Konsultācijas process:

Atkarīgs no katra klienta, tā ir  individuāla pieeja, ievērojot klienta prasības, darbības specifiku un resursus. Atkarībā no sasniedzamā mērķa tiek piedāvātas dažādas metodes, kas palīdzēs atrisināt aktuālo jautājumu, vai novērtēt sasniegtos rezultātus. Jabkura veida sarunas, kas iestrēgušas sarunu procesā iespējams padarīt par rezultatīvām, konkrētām un izmērāmām. Jebkuras riska izvēles vai atbildīgus lēmumus, pirms to galīgās pieņemšanas, iespējams apskatīt no dažādiem saktu punktiem:

  • kas notiks, ja izvēle būs JĀ?
  • kas notiks, ja būs jāsaka NĒ?

Konsultācijas jautājumi:

Projekta vadītāja ikdienā nereti rodas situācijas, kad šķiet pazūd virziens. It kā viss notiek, bet notiek pavisam citādi nekā bija paredzēts. Rodas jautājums: ko darīt tā vietā vai nedarīt vispār? Būt vai nebūt? Riskēt vai neriskēt? Un kurš par to visu atbildēs? Pārāk daudz kas likts uz spēles: projekta gaita, termiņš, kvalitāte, resursi… Nekavējoties ir jāpieņem atbildīgs lēmumu, situācijas analīzei laika nav! Kādi būs ieguvumi vai zaudējumi? Arī ar loģikas palīdzību iespējams veikt emocionāli piesātinātas izvēles. Šīs metodes ir pielietojama ne tikai projektu vadībā, bet arī komandas darbā.

Vairāk nekā 10 gadu praktiskā pieredze uzņēmuma vadībā, personāla vadībā, kā arī uzņēmējdrbība ir vadošais veiksmes faktors konsultatīvai atbalsta formai. Tas nodrošina kvalitatīvu konsultācijas pakalpojumu sniegšanu un klienta izvirzīto mērķu realizāciju.