Kā zināt, ka čakra strādā?

Kā zināt, ka čakra strādā

Ja čakra strādā tā, kā tai jāstrādā, mēs lielākoties par to nedomājam. Dzīvē viss notiek, ir darbs, ir nauda, ir veselība un labklājībā. Ir attiecības un ir mīlestībā. Mūsu apziņa ir savienota ar bezapziņu, mūsu prāts ir vienots vesels ar mūsu intuīciju. Tajā brīdī, kad  kaut kādu iemeslu dēļ čakra nestrādā normāli, tas rada traucējumus visā organisma darbībā un problēmas attiecīgajās dzīves jomās. Ar sajūtām, mēs saprotam, ka problēma jāmeklē pašos, tomēr ar prātu mēs cenšamies atrast to ārpus sevis. Kāda loma šajā gadījumā ir čakrām? Tāda, ka čakras ir īpaši sarežģītas sistēmas, kas atrodas mūsu apziņas iekšienē un regulē organisma dzīvības procesu norisi un visus mūsu dzīves aspektus.

Kāpēc čakra NE-strādā?

Pirmā čakra – sarkana. Saistība ar Zemi, atbild par cilvēka dzīves spēku.

Čakra aizveras, jeb nestrādā, tad, kad cilvēks jūt bailes. Bailes bloķē pirmo čakru. Lai noņemtu blokus, uzlabotu savu stāvokli un atvērtu pirmo čakru, neatmetiet savas bailes malā, bet gan paskatieties tām tieši acīs. Saskatiet savas bailes. Izanalizējiet tās pa sastāvdaļām un saprotiet to cēloņus.

Otrā čakra – oranža. Atrašanās vieta tieši zem nabas, ir atbildīga par radošo realizāciju un gandarījumu.

Bloķēšanās notiek, kad cilvēk nomāc vainas apziņa. Tā ir kā postoša slimība. Ikviens, kas to jūt, ir iestidzis kā staignā bezizejas purvā. Čakra var tikt atvērta līdzīgi kā pirmā čakra – nebēdziet no vainas sajūtas, neizvairieties no tās. Apzinieties, kas ir jūsu vaina un, kas nē. Paskaties uz situāciju no otras puses.

Trešā čakra - dzeltena. Naba ir ķermeņa enerģijas centrs, kas atbildīgs par cilvēka spēku un nodomu.

Čakra nestrādā, ja cilvēks jūt kaunu un vilšanos. Jāatzīmē, ka kaunu mums iemāca ne tikai vecāki, bet ari skolā – jau no mazām dienām bērns tiek kaunināts, sakot viņam: “Kā tev nav kauna?”, ar to bloķējot ne tikai trešo, bet arī otro čakru. Atbloķēšana notiek līdzīgi kā pirmajai un otrajai čakrai.

Ceturtā čakra – zaļa. Sirds, kas ir iesaistīta visos cilvēka dzīves procesos.

Bloķēšana notiek, tad, kad cilvēks jūt spēcīgas skumjas vai bēdas. Tas ir postošs emocionāls stāvoklis. Kad šī čakra ir slēgta, cilvēks izjūt nepatīkamu, sāpīgu stāvokli sirds apvidū. Noņemt šai čakrai atslēgu ir grūtāk nekā citām čakrām, tāpēc, ka apātijas stāvoklis neļauj personai apskatīt problēmu ar skaidru skatu un vēsu galvu. Nepieciešams milzu gribasspēks, lai varētu aizmirst par situāciju, kas izraisījusi skumjas, apskatīt tās cēloni un paskatīties uz notikušo no citas puses.

Piektā čakra – tirkīza zilā krāsā. Rīkle, kas atbild par vielmaiņu un komunikāciju.

Čakra nestrādā, ja persona izvēlas, ak viņa dzīvi nosaka meli citiem vai melo pats sev. Tā ir viena no vissarežģītākajām lietām – dzīvot bez meliem. It īpaši, ja mums ir darīšana ar cilvēkiem, kuri pastāvīgi melo. Viņi, pieraduši melot, arī citos saskata melus un maldus, pat ja viņiem nemelo. Viņi netic pasaulei bez meliem, baidās tikt pievilti. Meli ir lipīgi, tas ir kā vīruss, kas tiek nodots no viena pie otra. Ir grūti būt imūnam pret to. Neatbildiet melim ar to pašu, ko viņš dod jums, nemēģiniet maldināt sevi un citus ar kaut ko. Esi godīgs, vispirms jau pret sevi.

Sestā čakra – zilā krāsā. Trešā acs, kas pielāgo ķermeni kontaktam ar zemapziņu, un garīgo gribasspēku.

Čakra aizveras, kad cilvēks jūtas sadalīts daļās, vai dzīvo ilūzijās. Nav nepieciešams uzņemties vairāk, nekā jūs varat paveikt. Zvaigžņu slimība vienmēr noved pie smaga kritiena. Jo augstāk jūs kāpjat, jo vairāk kļūstat akli un kurli pret apkārtējo. Apzinieties realitāti, un to, kas jums tiešām ir. Nemēģiniet pacelties pāri savam tuvākajam. Sapņi piepildās, ja tie ir reāli.

Septītā čakra – violeta. Tā atrodas virs galvas kā pieslēgums kosmiskajai enerģijai.

Čakra aizveras tad, kad cilvēkam ir pārāk spēcīgas šīs zemes piesaistes. Te domāts ir viss – mājas, darbs, auto, cilvēki, lietas, utt. Mums ir jāmācās ļaut visam aiziet. Pats grūtākais – atbrīvot to cilvēku, kuru mēs mīlam. Bet, pat pieņemot, ka mīlestība nav materiāla, arī to iespējams veikt. Nelietojiet šīs zemes piesaistes kā dogmu. Neapzīmogojiet visu ar savu zīmogu, atlaidiet visu.

Attēls no: mandalachakra.com

Kā avots izmantots top.thepo.st