Pieņēmumi nav realitāte!

Realitāte

Cik bieži tev nākas kādam attaisnoties – nē, tavi pieņēmumi nav realitāte, kuru redzu es! Otrs cilvēks atsakās saprast, viņam ir savs viedoklis, savi uzskati un savs pasaules skatījums… Tu bezspēcīgi vēro, kā vilciens aiziet pa nepareizajām sliedēm, bet neko nespēj mainīt. Vai esi padomājis, ka arī citiem tā mēdz notikt? To, ka arī tavs sarunas partneris var justies kādreiz tā, kā tu jūties šobrīd.

Pieņēmumi nav realitāte

Cilvēki visur piemēro savus vērtību mērus, šablonus un uzskatus. Viņu tiesības ir to darīt, bet tavas tiesības ir tos atpazīt un nepieļaut sevi pārkrāsot svešās krāsās un uzkarināt sev svešas pasaules izmērus. Un otrādi – tev jābūt tik caurspīdīgam, lai pats saskatītu patieso realitāti, un atšķirtu to no sabiedrības aizspriedumiem un svešiem pieņēmumiem, jo tagad tavi pieņēmumi nav viņu realitāte.

Citi un viņu pieņēmumi

Otra cilvēka doma nav tava doma, un tu nevari to iztulkot, nezinot realitāti. Bet realitāte katram ir sava. Izvairies uzspiest savas domas otram, jo tā tu neļauj viņam domāt un liedz iespēju paplašināt pasaules karti ar personisko redzējumu. Neliec savus vārdus svešā mutē, jo tā tu neļauj tai pateikt viņam savus vārdus un atklāt tev citas pasaules realitāti.

Ja redzi, ka otrs cilvēks kļūdās, tad atļauj viņam to darīt, ja viņš tevi kategoriski negrib dzirdēt. Ja tu nedod cilvēkam izvēli, tu nedod viņam brīvību – arī kļūda var būt brīvība un tā var atvērt acis, lai būtu redzama realitāte – katram savs ceļš uz to ejams.

  • Nevar iedot, ja nemāk paņemt
  • Nevajag dot, ja negrib ņemt
  • Nav jādod tam, kas nenovērtē devumu, jo tā tiek niecināts pats devējs
  • Nedrīkst dot, ja nesaņem pretim, jo tā tiek izjaukts enerģijas apmaiņas līdzsvars.

Tu un tava realitāte

Ņem vērā, ka turoties pie principa “es izvēlos dzīvot savu dzīvi, un izvēlos to dzīvot to šeit un tagad”, satiksi arvien vairāk Likteņa izaicinājumus. Liktenim patīk spēlītes, Liktenim vajag emocijas, un viņš piespēlēs tev cilvēkus, kam tas nepatiks, viņi noteikti pārbaudīs tavu pārliecību.

Realitātes tests, jeb atceries, ka:

  1. Viss ir tieši tāds, kāds tas ir
  2. Viss pārējais ir Pieņēmumi
  3. Tam nāk līdzi Vērtējums
  4. Vērtējumu izsauc Salīdzinājums un Nosodījums
  5. Savukārt tos tos pavada Dusmas, Bailes un Skaudība

Nedusmojies uz cilvēku, kurš neuzklausa tevi un pārtrauc pusvārdā, lai uzspiestu savu realitāti. Viņš apzog sevi, jo redz pasauli tikai vienā krāsā – savā. Viņam ir viena patiesība – tikai sava. Viņam ir tikai viena maza realitāte – sava, kas ir viņa pieņēmumi par pasauli. Taču pasaule nav tik šaura – tai nav tikai viens mazā cilvēka logs, caur kuru var piespiest skatīties citus.

Saistītie raksti: Līdzsvara princips

Ilustrācija: pendantsworld